bg-1-min

کلینیک دندانپزشکی دکتر مینا

برای سبک زندگی سالم

ایجاد لبخندی پر طراوت

رزرو اینترنتی وقت دندانپزشکی

bg-2-min

کلینیک دندانپزشکی دکتر مینا

نرم و لطیف

خدماتی استثنایی

رزرو اینترنتی وقت دندانپزشکی

bg-4-min

کلینیک دندانپزشکی دکتر مینا

دندانپزشکی خانواده شما

توجه به همه نیازهای

رزرو اینترنتی وقت دندانپزشکی

Untitled-2-min

کلینیک دندانپزشکی دکتر مینا

از کودکی آغاز می شود

یک لبخند سالم

رزرو اینترنتی وقت دندانپزشکی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی، اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان.

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه می دهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته است.

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان و مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی دکتر مینا با برنامه ریزی منظم.

کلینیک دکتر مینا از نگاه آمار

0% کیفیت
0 مراجعه کننده در سال
0 تعداد پرسنل
0 سال های فعالیت
0 لبخند زیبا

دکتر خدیجه مینا

دعوت برای لبخندی زیباتر …

آیا می دانستید مغر انسان توجه خاصی به چهره های خندان و شاداب دارد که باعث میشود چهره شما بیشتر در حافظه دیگران بماند؟ آیا می دانید لبخند زدن باعث بهتر شدن  روابط شما با دیگران میشود و شما را فرد جذاب تری جلوه خواهد داد؟

کلینیک دکتر مینا همان جاییست که ما با طراحی لبخند و  چهره ای جدید، زندگی شاد تری را برایتان به ارمغان خواهیم آورد. همان طور که میدانید امروزه زیبایی لبخند تنهامحدود به دندان ها نمیباشد و مجموعه لثه و دندان و فرم لب و صورت باید در هارمونی کامل باشند تا زیبایی واقعی  چهره شما نمایان شود. در کلینیک دکتر مینا ، ما از جدید ترین تکنیک های درمانی ، عالی ترین مواد و بهترین متخصصین  بهره میگیریم تا در مکانی بسیار زیبا و آرام  لبخندی دلنشین همراه با رضایت و اطمینان  را به شما هدیه دهیم.