برج ساعت – Dr.Mina Dental Cilinic

برج ساعت

آوریل 17, 2019 by hebrahimi1

برج ساعت

‘ده دوازده ساله بودم که صبح‌های جمعه، بعد از خوردن آش باید  ساعتی رو باز و بسته و بررسی می‌کردم. چون پدرم  ساعت‌ساز بود و باور داشت انسان باید هنر دست بلد باشه. این کار سختی بود و ساعت با وجود ظاهر ساده‌اش فنری داشت که همیشه در می‌رفت. آن موقع من از این کار بدم می‌آمد، اما حالا احساس می‌کنم علاقه‌ی من به کار فنی یا پیدا کردن راه‌حل برای مشکلات و سوراخ سمبه‌های زندگی از همان دوران کودکی ایجاد شده.

”ساعت آستانه” را پدرم نصب کرد و هر دو هفته یکبار باید برای روغن‌کاری به آن سر می‌زد. یادم می‌آید یکی دیگر از سرگرمی‌هایی که با پدرم داشتم رفتن به برج ساعت آستانه و از پله‌های پر پیچ و خم بالا رفتن بود. دیدن قطعات، پیچ و مهره‌ها بسیار جذاب بود. اهرم‌های آویزان از برج ساعت مرا ترغیب می‌کرد که از آنها آویزان شوم و پایین بیایم، از ساعتی که از من بزرگتر بود!

دنیای  ساعت برج آستانه دنیای عجیبی بود.’

 

خاطره‌ای از دکتر مینا

اهالی شیراز احتمالا برند ساعت مینا رو می‌شناسن. یک شغل خانوادگی و چندین برادر که در سطح شیراز شعبه‌های مختلف رو اداره می‌کنند…

من که باورم نمیشه خانم دکتر مینا پشت این ماجرا بوده!

hebrahimi


One comment

  • معمار

    نوامبر 23, 2019 at 10:16 ق.ظ

    I am truly glad to read this webpage posts which consists of lots of helpful facts, thanks for providing these kinds of statistics.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *زمان مراجعه توسط مسئول بخش تلفنی به شما اطلاع داده می شود.


تمامی حقوق برای کلینیک دکتر مینا محفوظ است 2019 – طراح HADI